• Salariu incepand de la 180kr pe ora
  • Depasind 165 de ore muncite plata 40% suplimentar
  • Minim 3 luni de proba
  • Locul de munca este in Oslo Norvegia

CreaMan AS a fost înființată în 2017.

Compania ofera servicii pentru companii si persoane fizice in domeniul mutarilor si curateniei.

Concentrarea noastră pe furnizarea de servicii de înaltă calitate la prețuri competitive ne-a oferit mulți clienți mulțumiți.

Candidatul ideal

  • Limba engleza nivel mediu.
  • Permis de conducere categoria B / minim 1 an
  • Persoana dinamica si flexibila.
  • Candidatii trebuie sa fie disponibili imediat ce sunt acceptati
  • Ești deschis, prietenos și politicos;
  • Te adaptezi ușor la situații noi;
  • Îți asumi responsabilitatea pentru munca ta;
  • Ești punctual și ai o atitudine profesionistă.
  • Serios, responsabil, adaptabil situatiilor si contextului.
  • Spirit de echipa.
  • Experiență de cel puțin un 1 an în distribuiție și în conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone;

Descrierea jobului

  • Încărcarea și descărcarea mașinii
  • Livrarea comenzilor către clienți
  • Firma se ocupa cu asigurarea serviciilor complete de transport mobila pentru persoane fizice si juridice in Oslo
  • Manipulare mobilier,bagaje, electrocasnice;
  • Asamblarea/demontarea corecta a pieselor de mobilier;
  • Folosirea si intretinarea sculelor si uneltelor din dotare;

Start video
flyttehjelp oslo
Play Video about flyttehjelp oslo
kontorflytting oslo
Play Video about kontorflytting oslo

Ne puteti contacta prin telefon, email sau direct prin formularul de mai jos.

Telefon: +47 409 65 714

E-mail: kontakt@creaman.no

Adresa: Tvetenveien 32, 0666 Oslo